Gradonačelnik Vodica, Ante Cukrov, potpisao je jutros u Kulturnom centru Vodice ugovore s vlasnicima Obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava i tradicijskih obrta koji su se prijavili na gradski Javni poziv za dodjelu potpora obrtnicima-vlasnicima tradicijskih i umjetničkih obrta, zadrugama, nositeljima Obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava i oznake Hrvatskog otočnog proizvoda te ispunili propisane kriterije i uvjete natječaja. Ove je godine iz gradskog proračuna za  37 prihvaćenih prijavitelja izdvojeno157.500,00 kuna, a Grad će, za ovakve potpore kojima se čuva tradicijska baština i prezentira originalnost i prepoznatljivost Vodica, nastojati izdvojiti i više sredstava u godinama koje dolaze.