Na području Grada Vodica proteklog tjedna nije bio zabilježen niti jedan slučaj oboljenja od COVID-19 infekcije.
Na području Grada je trenutno prijavljeno oko 13.000 domaćih i stranih gostiju. U cilju zaštite zdravlja i produljenja turističke sezone, Stožer civilne zaštite Grada Vodica moli građane i goste da se i dalje pridržavaju svih propisanih epidemioloških mjera i odluka Nacionalnog stožera koje su objavljene na internet stranici www.koronavirus.hr.
Plan cijepljenja Zavoda za javno zdravstvo Šibensko-kninske županije objavljen je ovdje, a građani se i dalje mogu naručivati na cijepljenje kod izabranih liječnika obiteljske medicine.
Za sve informacije možete se obratiti Stožeru civilne zaštite Grada Vodica na e-mail adresu: stozer.civilne.zastite@grad-vodice.hr
Vodice su sigurna destinacija, neka tako i ostane!