U petak, u 21 sat počinje 13. CMC Festival Vodice 2021., na velikoj bini postavljenoj na vodičkoj rivi i to s koncertima Željka Krušlina i Latina, Franke Batelić, Lidije Bačić i Nede Ukraden. Slijedeće večeri na istu će se pozornicu s početkom u 20.30 sati, popeti čak pedeset izvođača koji će nastupiti na samom 13. CMC Festivalu.
Nakon godine stanke, Vodičane i njihove goste ponovno očekuje glazba, zabava i ples, ali da nam dobro veselje potraje i nakon Festivala, gradonačelnik Grada Vodica, Ante Cukrov, moli sve građane i posjetitelje, ugostiteljske i turističke djelatnike da se tijekom trajanja Festivala i dalje pridržavaju svih propisanih epidemioloških mjera. Svima nam je drago da se život polagano vraća u staro normalno, stoga, budimo odgovorni kako bismo imali ugodno i bezbrižno ljeto.