Četvrti po redu projektni sastanak svih partnera projekta Adriadapt održao se 28. i 29. listopada putem alata komunikacije na daljinu. Potvrđeno je produženje projekta za 6 mjeseci (do 06/2021), utvrđeni su statusi učinjenog, ciljevi daljnjih aktivnosti te je usvojen termin završne konferencije za svibanj 2021. koja bi se trebala održati u Veneciji. Tijekom dvodnevnog sastanka Grad Vodice prezentirao je strukturu Plana te dao pregled rezultata analize ranjivosti. Nadalje, PAP/RAC je predstavio draft platforme znanja projekta Adriadapt – skup smjernica, primjera dobrih praksi, katalog mjera prilagodbe te studija slučaja. DHMZ je predstavio inicijalne rezultate klimatoloških podataka, koji primjerice ukazuju da trend za područje ŠKŽ je da možemo očekivati smanjenje količine oborina te porast temperatura. DOOR je prezentirao beta verziju web stranice projekta, gdje će javnosti na kraju projekta biti dostupni svi rezultati.
Projektnom sastanku su prisustvovali predstavnici Grada Vodice (Marko Lugović- voditelj projekta, Marija Bilać i Ivona Mihić), Šibensko-Kninske županije, te tvrtke Plimica doo Split - izrađivači Plana prilagodbe na klimatske promjene Grada Vodice, te PAP/RAC - UNEP-ov centar za upravljanje obalnim područjem.
Projekt Adriadapt je financiran u okviru europskog programa Interreg Italija-Hrvatska, a cilj mu je poboljšati sposobnost prilagodbe obalnih gradova duž Jadrana na učinke klimatskih promjena.