Dragim sugrađankama i sugrađanima,
čestitam Dan naše župe i grada sa željom da uz zagovor naše moćne zaštitnice sv. Jeline, nastavimo u zajedništvu graditi bolje društvo i učinimo naše Vodice još sretnijim domom.

Vaš gradonačelnik,
Ante Cukrov

Tijekom cijelog mjeseca svibnja, raznim kulturnim, sportskim i zabavnim događanjima, proslavit ćemo Dan grada i župe Vodice.
U četvrtak, 2. svibnja u Kulturnom centru Vodice u 18 sati dodijelit ćemo nagrade i priznanja zaslužnim sugrađanima koji su svojim djelovanjem i životom ostavili poseban trag u svim našim životima.
U petak, 3. svibnja, već tradicionalno, svečana procesija povodim Dana grada i župe Vodice kreće u 10.30 od crkvice Svetog Križa kod Hotela Punta do župne crkve Našašća Svetoga Križa u kojoj će se potom služiti svečana misa od 11 sati.

Pridružite se proslavi svojim sudjelovanjem.